Válasszon évet, hónapot és napot.
H
SZ
CS
SZ

Cigánypasztorációs Lelkigyakorlat Nagykállóban

aug 7. 11:00 -aug 9. 13:00 4320 Nagykálló, Korányi Frigyes u. 27.

Augusztus 7. és 9. között Cigánypasztorációs Lelkigyakorlatot tartanak Nagykállóban az Eucharisztia ajándéka címmel a Nyíregyházi Egyházmegye szervezésében. Helyszín: Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium.
Augusztus 7-én, pénteken 17 órakor Székely János szombathelyi megyéspüspök mutat be szentmisét.
Augusztus 7-én, pénteken 18.30-tól Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök tart elmélkedést.
Augusztus 8-án, szombaton 11 órától Orosz Atanáz miskolci megyéspüspök mutat be szentmisét.
Augusztus 9-én, vasárnap 8.15-től Kocsis Fülöp hajdúdorogi érsek tart elmélkedést.
Augusztus 9-én, vasárnap 11 órakor Székely János szombathelyi megyéspüspök mutat be szent liturgiát.

Találkozó