Gyakran ismételt kérdések

• Hogy tudok keresni az oldalon?

• Legegyszerűbben a nagyító eszközt használva tud keresni bármilyen szövegre.
  • Hol találom a menüpontokat?

• Az alábbi oldal mutatja az egyes menük elhelyezkedését.
Honlapunk menüinek elhelyezkedése

• Mit találok a főmenüben?

1. Az MKPK oszlopban megtalálja a püspökök képeit és életrajzait. Magyarország latin és görög rítusú egyházmegyéinek térképét és fontos információit. Intézmények és szervezetek elérhetőségeit. Hazánkban működő Szerzetesrendek bemutatkozó oldalait és a világ püspöki konferenciáinak eltelhetőségeit.
  2. A Tartalom oszlopban a Dokumentumtár tartalmazza a korábbi könyvtárunk több mint 500 kötetét, idegen nyelvű írásokat, gyűjteményeket. A Hírarchívumban 2004-től megjelent összes cikkünket megtalálja. A Kronológia menüben magyarországi katolikus egyház történetét olvashatja a X. századtól. A Lelkiség menüpontba imádságokat talál. Linktárunk az általunk javasolt, hasznos oldalak egybegyűjtött lelőhelye. Ehhez hasonló a Plébániai honlapok gyűjteménye
  3. A 3. oszlopban Szentírás és Zsolozsma olvasót talál. Míg a Naptárak részben a napi Igenaptárat, az Eseménynaptárat és a Mozgó ünnepek naptárát találhatja meg.
  4. A 4. oszlopban pedig szabadon kereshet honlapunk tartalmában.

5. A főmenü elhelyezkedése és tartalma
    • Mit találok a Katolikus Egyház menüben?

• Itt megtalálja egyházunk felépítését, hitünk rövid összefoglalóját, mindennapi tevékenységeinkről is olvashat és a társadalomban betöltött helyünket is bemutatjuk.
    • Mit találok a Tevékenységeink menüpontban?

• Itt megtalálhatja szociális tevékenységünkhöz kapcsolódó oldalakat. Oktatási intézményeinket. A katolikus média gyűjteményünket és egyéb intézményeinket is.
    • Miért jelenik meg rosszul az email cím?

• A Microsoft böngészőkben (Internet Explorer és Edge) sajnálatos módon tükörképben jelennek meg a védett e-mail címek. Rákattintva is hibás lesz az email cím a levelező programban, így nem tud üzenetet küldeni az adott e-mail címre, csak ha kézzel átírja a tükörképére.

• Miért nem találom az RSS csatornát?

• Jelenlegi állapotában nincs RSS hírcsatorna az új honlapunkhoz.
    • Miért változnak a honlap színei?

• Honlapunk színei követik az egyházi év liturgikus színeinek változását. Adventben és nagyböjtben lila, húsvéti és karácsonyi időben ünnepi piros (A fehér helyett használt arany szín sajnos olvasási problémákat okozott, ezért elhagytuk.) míg az évközi időszakban zöld színt használunk.

Kérjük, hogy a honlappal kapcsolatos további kérdését küldje el a email címre és a többször előforduló kérdésekre ezen az oldalon válaszolunk!

Köszönettel a holnap szerkesztői.