Gyakran ismételt kérdések

• Hogy tudok keresni az oldalon?

• Legegyszerűbben a nagyító eszközt használva tud keresni bármilyen szövegre.
  • Hol találom a menüpontokat?

• Az alábbi oldal mutatja az egyes menük elhelyezkedését.
Honlapunk menüinek elhelyezkedése

• Mit találok a főmenüben?

1. Az MKPK oszlopban megtalálja a püspökök képeit és életrajzait. Magyarország latin és görög rítusú egyházmegyéinek térképét és fontos információit. Intézmények és szervezetek elérhetőségeit. Hazánkban működő Szerzetesrendek bemutatkozó oldalait és a világ püspöki konferenciáinak eltelhetőségeit.
  2. A Tartalom oszlopban a Dokumentumtár tartalmazza a korábbi könyvtárunk több mint 500 kötetét, idegen nyelvű írásokat, gyűjteményeket. A Hírarchívumban 2004-től megjelent összes cikkünket megtalálja. A Kronológia menüben magyarországi katolikus egyház történetét olvashatja a X. századtól. A Lelkiség menüpontba imádságokat talál. Linktárunk az általunk javasolt, hasznos oldalak egybegyűjtött lelőhelye. Ehhez hasonló a Plébániai honlapok gyűjteménye
  3. A 3. oszlopban Szentírás és Zsolozsma olvasót talál. Míg a Naptárak részben a napi Igenaptárat, az Eseménynaptárat és a Mozgó ünnepek naptárát találhatja meg.
  4. A 4. oszlopban pedig szabadon kereshet honlapunk tartalmában.

5. A főmenü elhelyezkedése és tartalma
    • Mit találok a Katolikus Egyház menüben?

• Itt megtalálja egyházunk felépítését, hitünk rövid összefoglalóját, mindennapi tevékenységeinkről is olvashat és a társadalomban betöltött helyünket is bemutatjuk.
    • Mit találok a Tevékenységeink menüpontban?

• Itt megtalálhatja szociális tevékenységünkhöz kapcsolódó oldalakat. Oktatási intézményeinket. A katolikus média gyűjteményünket és egyéb intézményeinket is.
    • Miért jelenik meg rosszul az email cím?

• A Microsoft böngészőkben (Internet Explorer és Edge) sajnálatos módon tükörképben jelennek meg a védett e-mail címek. Rákattintva is hibás lesz az email cím a levelező programban, így nem tud üzenetet küldeni az adott e-mail címre, csak ha kézzel átírja a tükörképére.

• Miért nem találom az RSS csatornát?

• Jelenlegi állapotában nincs RSS hírcsatorna az új honlapunkhoz.

Kérjük, hogy a honlappal kapcsolatos további kérdését küldje el a email címre és a többször előforduló kérdésekre ezen az oldalon válaszolunk!

Köszönettel a holnap szerkesztői.