Válasszon évet, hónapot és napot.
SZ
CS
SZ

Máriagyűdi Ifjúsági Találkozó

jún 29. -júl 1. Máriagyűd

A három napon át tartó máriagyüdi ifjúsági találkozó keretében június 30-án, szombaton 19 órakor Balás Béla kaposvári megyéspüspök, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia ifjúsági referens püspöke mutat be szentmisét. 21 órától a Boanergész együttes ad koncertet.

A magyar családok Szent Erzsébet-évi találkozója

jún 29. -júl 1.

A magyar családok Szent Erzsébet-évi evangelizációjára 2007. június 29. és július 1. között kerül sor Sárospatakon a Magyar Katolikus Családegyesület és a sárospataki római katolikus plébánia szervezésében.

A vértessomlói Sarlós Boldogasszony templom búcsúja

egész nap Vértessomló

Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök mutat be ünepi szentmisét a vértessomlói Sarlós Boldogasszony templom búcsúnapján, július 1-jén 10 órakor.

Szent Tamás-napi búcsú

egész nap Martfű

Paskai László bíboros mutat be ünnepi szentmisét és vezeti az azt követő körmenetet a martfűi Szent Tamás apostol plébániatemplom búcsúnapján, július 1-jén 10 órakor.

Találkozó

Gyűjtés a pápa karitatív tevékenységének javára (Péterfillérek)

egész nap

Gyűjtés a pápa karitatív tevékenységének javára (Péterfillérek)